reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

“KENTİN SESİNE” PENDİK KAYMAKAMI MEHMET YILDIZ KONUK OLDU

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
“KENTİN SESİNE” PENDİK KAYMAKAMI MEHMET YILDIZ KONUK OLDU
reklam

Pendik Belediyesi, Pendik Kent Konseyi, PESİAD ve Pefhem’in paydaşlığında; her ay tertiplenen “Kentin Sesi” programının bu ayki konuğu Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız oldu. Yeni sezonun ilk konuğu olan Kaymakam Mehmet Yıldız, hayata dair tecrübelerini aktardı.

Moderatörlüğünü TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı Melda Kuyucu Kılıç’ın yaptığı programda, Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın hayatından kesitler sunuldu. Eğitim hayatı ve bu güne kadar görevde bulunduğu ilçelerde – beldelerde edindiği tecrübelerin konuşulduğu programda, Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın eşi ile tanışma hikayesi de oldukça ilgi çekti.

Programın konuğu Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, üniversite öğrenimi gördüğü yıllarda, üst sınıflarda eğitim gören bir arkadaşının şiirini başarıyla seslendirerek izleyicilerden büyük alkış aldı. Kaymakam Yıldız, konuşmasının bir bölümünde Pendik’te olmanın gururunu yaşadığını söyledi.

Akış içerisinde kitap okumanın önemine de değinen Kaymakam Mehmet Yıldız, gençlere kitap okumalarını tavsiye etti. “Kentin Sesi” programı PEFHEM TSM Korosu sanatçılarının ve TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı Melda Kuyucu Kılıç’ın seslendirdiği şarkılar eşliğinde sona erdi.

Programın sonunda, PESİAD bünyesinde bu yıl hayata geçirilen “PESİAD Cumhuriyetimizin 100.Yılı Hatıra Ormanı” projesi hakkında, Sosyal İşler Birim Başkan Yardımcısı Süleyman Genç bilgilendirmelerde bulundu.

Program; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’a çiçek takdiminde bulundu.
Kaymakam Yıldız; Programı tertipleyen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve ekibine, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz ve ekibine, PESİAD Başkanı A. Kadir Bayram ve ekibine, Pefhem Başkanı Serdar Özalkak ve ekibine teşekkür etti.

Hatıra fotoğraflarının çekimin ardından program nihayete erdi.

reklam

YORUM YAP