reklam
reklam
DOLAR 32,9375 % 0.12
EURO 35,4129 % 0.06
STERLIN 41,8039 % 0.03
FRANG 36,9291 % 0.22
ALTIN 2.463,01 % -0,27
BITCOIN 60.480,01 -4.347
reklam

KOÇSİAD’IN BİRİNCİ YİL İFTARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ…

Yayınlanma Tarihi : Google News
KOÇSİAD’IN BİRİNCİ YİL İFTARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ…
reklam

KOÇSİAD 1. Yılında Viyazza Cafe & Restoran Viya Sahnede İftarda Yemeğinde Sivil Toplum Kuruluşları İş insanları İle Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz yıl kurularak faaliyetlerine başlayan kısa adı KOÇSİAD olan Kurtköy ve Çevresi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin geleneksel hale gelecek ilk iftar programı yoğun bir katılımla Viyazza Cafe Restoran’da gerçekleşti.

Perşembe akşamı tertiplenen iftar programına Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, çeşitli siyasi partilerin ilçe başkanları ve belediye başkan adayları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, KOÇSİAD yönetim kurulu üyeleri ile birlikte dernek üyesi sanayici ve işadamları katıldı.

İftar sonrası bir selamlama konuşması yapan KOÇSİAD Başkanı İdris Koç, iftar organizasyonuna katılan tüm davetlilere teşekkür ederek başladığı konuşmasında dernek faaliyetleri ve hedeflerini anlatarak, sahneye davet ettiği yönetim kurulu üyelerini misafirlerine tanıttı.

Bu yıl 1.sini düzenledikleri iftar programlarının geleneksel hale geleceğini de ifade eden dernek başkanı İdris Koç’un konuşmasının ardından bir selamlama konuşması yapan Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız da, başkan İdris Koç ve yönetim kurulunu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Yıldız konuşmasının devamında Pendik’in sivil toplum kuruluşları ve işadamları dernekleriyle çok iyi bir noktada bulunduğunu ifade etti.

KOÇSİAD’ın iftar programı derneklerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı Başkan İdris Koç’un kaymakam Mehmet Yıldız’a bir teşekkür plaketi takdimiyle son buldu.

reklam

YORUM YAP