reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kuaförler Odası Başkanı Türker Oğlunu Evlendirdi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kuaförler Odası Başkanı Türker Oğlunu Evlendirdi
reklam

Pendik Kadın ve Erkek Berberler Odası Başkanı Sadık Türker’in oğlu Oğuzhan Türker ve Büşra Yenigün ömür boyu birlikteliğe evet dediler.

Genç çiftin Amour Plus Davet ve Balo Salonundaki düğün törenine yoğun bir ilgi vardı. Yaklaşık 1.000 kişilik davetli topluluğu düğüne iştirak etti.

Pendik Kadın ve Erkek Berberler Odası Başkanlığı’nı 2014 yılından buyana yürüten ve başarılı çalışmalara imza atan Sadık Türker, davetlileri kapıda karşıladı.

Düğün törenine; Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce, Türkiye Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonu işletmecileri Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, İstanbul Bayan Kuaförleri Odası Başkanı Haydar Alkoç, İstanbul Erkek Kuaförler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Kartal Kadın ve Erkek Berberler Odası Başkanı ve İSTESOB Yönetim Kurulu Üyesi Adem Etirli, Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilal Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Gündoğdu, Pendik-Maltepe Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Sezai Kantarcı, Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, İstanbul AFAD Başkanı Şebap Buluz, Afyonkarahisarlılar Dernek Başkan Yardımcısı Topselvi Mahalle Muhtarı Ömer Özaydın, medya mensupları, Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya, Pendikli Kadın Kuaförlerinin Üstadı Talat Öznur, Bayan Kuaförü Aydın Taner, kadın ve erkek kuaförleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık 8 yıldır Pendik Erkek ve Kadın Berberler Odası Başkanlığı görevini yürüten ve önümüzdeki kongrede yeniden Başkanlığa aday olan Sadık Türker yaptığı konuşmada, ” Çok kıymetli başkanlarım, Belediye Başkan yardımcım, STK’ların yöneticileri, muhtarlarımız, meslektaşlarım, odamızın üyesi saygıdeğer kadın ve erkek berberi arkadaşlarım ve davetliler, bu mutlu günümde şahsımı yalnız bırakmadınız. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, Rabb’im hepinizden razı olsun. Bugün nikah larını kıydığımız oğlum ve kıymetli eşine ve dünya evine giren tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum “diye konuştu.

Federasyon Başkanı Bayram Karakaş’ta yaptığı konuşmada, ” Ankara’dan gelerek meslektaşım, yol arkadaşım sevdiğim kardeşimin bu mutlu günlerine şahitlik etmek istedim. Genç kardeşlerime ömür boyu mutluluklar diliyorum. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum “diye konuştu.

reklam

YORUM YAP