reklam
reklam
DOLAR 32,6538 % 1.16
EURO 34,9038 % -0.01
STERLIN 41,4400 % 0.47
FRANG 36,6089 % 1.36
ALTIN 2.447,02 % 2,34
BITCOIN 67.031,99 -0.943
reklam

Kurtköy Kültür Sokağı ve Semt Merkezi Açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kurtköy Kültür Sokağı ve Semt Merkezi Açıldı
reklam

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in açılışını gerçekleştirdiği bir başka yatırım Kurtköy Kültür Sokağı ve Semt Merkezi oldu. AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir’in de katıldığı açılışta konuşan Başkan Ahmet Cin: “2019’dan bu yana çalışmalarımızı hep vatandaşın talepleri doğrultusunda yaptık. Burada meydan yoktu, mülkiyet çalışması yapıldı ve böyle güzel bir meydan haline geldi. Hayırlı olsun.” dedi.

Pendik Belediyesi Kurtköy Kültür Sokağı ve Semt Merkezi’nin açılışı törenle gerçekleştirildi. Törene AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Yalova Valisi Hülya Kaya, Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı Murat Kurum’un eşi Şengül Kurum, Pendik Halk Eğitim Müdürü Turan Genç ile dernek yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Açılışa katılan vatandaşlara ikramda bulunuldu. Kültür Sokağı’nda bulunan sanat mağazaları açılışla birlikte sanat meraklılarıyla doldu.

“Çalışmalarımızı hep vatandaşın talepleri doğrultusunda yaptık”

 Açılışta konuşan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Kurtköy Kültür Sokağı’nın yapım sürecinden bahsederek “Özel bir günde, özel bir açılışta birlikteyiz.” 2019’dan bu yana çalışmalarımızı hep vatandaşın talepleri doğrultusunda yaptık. Burada meydan yoktu, mülkiyet çalışması yapıldı ve böyle güzel bir meydan haline geldi. Dünya Kadınlar Günü’nün arefesinde açılışını yapmış olduk. Hayırlı olsun.” dileklerinde bulundu.

Başkan Ahmet Cin, açılışın ardından Kültür Sokağı’ndaki sanat mağazalarını ve semt merkezini vatandaşlarla birlikte inceledi.

“Hizmetleri yerinde görme fırsatı bulduğum için çok mutluyum”

Açılış törenine katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Başkan Ahmet Cin’i yakından tanıdığını, Pendik için yönetim anlamında büyük fırsat olduğunu ifade ederek

“Ahmet Cin kardeşimle İstanbul İl Başkanlığı Yöneticiliğimden bu yana birlikteyiz. Çalışkan bir kardeşimiz. Pendik gibi güzide bir ilçede başkan olması ve burada yapılan hizmetleri yerinde görme fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Böyle projeler zordur, eski belediye başkanı olduğum için bilirim. Sadece mülkiyet çözümü bile meşakkatlidir.” şeklinde konuştu.

default
reklam

YORUM YAP