reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

LEZZETİNİ İSTANBUL KONUŞUYOR: HANIMELİ BÖREK / BOŞNAK BÖREKÇİSİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
LEZZETİNİ İSTANBUL KONUŞUYOR: HANIMELİ BÖREK / BOŞNAK BÖREKÇİSİ
reklam

Yeni Mahalle Plevne Caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Boşnak Börekçisi HANIMELİ BÖREK, kendi imalatları olan börek çeşitleri ve mantısı ile İstanbul’un hemen her bölgesinden müşteri portföyü olan, ilçemizin sektöründeki marka işletmelerinden biri.

İşletmeci İsmail Kurtkan yönetiminde, yaklaşık 20 personel ile hummalı bir üretim faaliyeti gerçekleştiren ekip; peynirli, ıspanaklı, patatesli Boşnak Böreği çeşitleri ve el kesimi mini kuşbaşı et içeren mantısı, ev yapımı özel limonatası ile 7’den 70’e herkesin lezzet ve kalite beklentisini karşılamayı başarmış durumda.

Pendiklilerin yanı sıra Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy ve Avrupa yakasından birçok insan; bizzat gelerek ya da sipariş vererek Hanımeli Börek’ten kalite ve lezzet garantili ürünlerini satın alıyor.

Haftanın yedi günü sabah 7’den akşam 18:00’a kadar açık olan işletme; yeşillikler içinde bahçeli bölümü ve ferah salonu ile yaklaşık 70 kişiye aynı anda hitap edebilecek bir kapasiteye sahip.

Özel toplantı ve organizasyonlar için toplu siparişler de, tepsiyle ve dumanı üzerinde tazelikte istenen adrese teslim edilebiliyor.

İşletmeci İsmail Kurtkan yaptığı değerlendirmede; “Biz ekip olarak işimize aşığız. En iyisini yapmak için yarışıyoruz. Müşteri memnuniyetine, malzeme, ürün ve servis kalitesine önem veriyoruz.

İnsan sağlığı ve hijyen olmazsa olmazımız. Pandemi sürecinde tüm personelimiz 15 günde bir virüs testinden geçiriliyor. Servis araç gereçlerimiz kaynar suyla dezenfekte ediliyor” şeklinde konuştu.

Hanımeli Börek İletişim: 0216 491 29 13 – 0533 473 0803

reklam

YORUM YAP