reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

“MASKELİ YAŞAM” YARIŞMASI SONUÇLANDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
“MASKELİ YAŞAM” YARIŞMASI SONUÇLANDI
reklam

Maskeli Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belli oldu. İzzet Keribar ve Coşkun Aral’ın da aralarında bulunduğu jüri; “Yaşam” fotoğrafıyla Kazım Bora Yenilmezi birinci, “Aile” fotoğrafıyla Bilal Yıldırım’ı ikinci ve “Sisli Vakitler” fotoğrafıyla Emine Toprak’ı üçüncü olarak belirledi.

“COVID-19 Salgını Döneminde Maskeli Yaşam Fotoğraf Yarışması” sonuçlandı. Pandemi sürecine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen yarışmada katılımcılar “maskeli hayatı” çektikleri en iyi fotoğraflarla anlatmaya çalıştı. İzzet Keribar ve Coşkun Aral’ın da aralarında bulunduğu jüri seçimlerini yaptı ve ilk üçe giren fotoğraflarla birlikte mansiyonları da belirledi.

Yaşam”, “Aile” ve “Sisli Vakitler” dereceye girdi

Amatör-profesyonel fark etmeksizin tüm fotoğraf tutkunlarına yönelik düzenlenen yarışmaya 637 kişi katıldı. Yarışmada “Yaşam” fotoğrafıyla Kazım Bora Yenilmez birinci, “Aile” fotoğrafıyla Bilal Yıldırım ikinci ve “Sisli Vakitler” fotoğrafıyla Emine Toprak üçüncü olarak belirlendi. Cengizhan Türkoğlu, İsa Terli ve Sezai Özaltın ise mansiyon ödüllerinin sahibi oldu.

Fotoğraflar AKM’de sergilenecek

“Maskeli Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler dahil, toplamda 31 fotoğraf Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenecek. 09 Nisan’a kadar açık kalacak sergi için 29 Mart Pazartesi Saat 14.30’da açılış töreni düzenlenecek.

reklam

YORUM YAP