reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’den Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak’a Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’den Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak’a Ziyaret
reklam

Pendik İlçe Teşkilatı 24 Şubat Çarşamba günü, İstanbul 1. Bölge Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’i ağırladı.

Bahattin Tüysüzden boşalan, mevcut ilçe Teşkilat başkanı olan Yalçın Çolak’ MHP Pendik İlçe başkanı olarak atandı , tebrik amaçlı olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Yönter’e İstanbul 1. Bölge Milletvekili Mehmet Bülent Karataş da eşlik etti.

Bazı MHP il yöneticileri, Anadolu yakasındaki MHP ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıya, meclis üyeleri ve çok sayıda partili de katıldı.

Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak , Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Mehmet Bülent Karataş’ İlçe teşkilatını ziyaret ettiler.

Kısa bir açılış konuşması yapan Yalçın Çolak; ” Pendik MHP’nin İstanbul’daki kalelerinden biridir. Bu geçmişte böyleydi bugün de böyle. İlçe başkanı olarak başarı çıtasını daha yükseklere çıkarmak için tüm ülküdaşlarımla birlikte elimizden geleni yapmak için mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Partililere hitap eden Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de;” Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. İçte ve dışta Cumhur iktidarının başarılı olmasını istemeyen unsurlar her türlü entrikaya başvuruyorlar. MHP teşkilatı olarak bu dönemde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bununla birlikte, pandemi döneminin sona ermesi ile her vatandaşımızda birebir temas ederek onların gönlüne girmeliyiz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin büyük hedefleri var. Bu hedeflere ulaşmak için her türlü fedakarlıkla mücadele veriyor. Genel başkanımıza kayıtsız şartsız sahip çıkmalıyız. Fitneye ve fesada asla müsaade etmemeliyiz” sözlerine yer verdi.

Ziyaret MHP Pendik İlçe Başkanlığı’nın misafirlerine hediye takdimi ile son buldu.

reklam

YORUM YAP