reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MHP PENDİK’TEN YANYALILAR KÜLTÜR DERNEĞİNE ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP PENDİK’TEN YANYALILAR KÜLTÜR DERNEĞİNE ZİYARET
reklam

MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak ve İlçe Sekreteri Orhan Alaş Pendik Rumeli ve Yanyalılar Kültür Derneğine ziyarette bulundular.

 Dernek Başkanı Semra Şenkal ile birlikte dernek yöneticileri Rüstem Kabil, Enver Tuksal, Sabri Bijan, Zeynep Kadriye Taşlıca, Seyfi Turgut evsahibi olarak misafirlerini ağırladılar ve ilçe ile ilgili kültürel ve tarihi derin bir sohbet yaptılar.

 Derneğin Korosu olan Rumeliden Anadoluya THM Korosu Şefi Soner Özbilen’in de bulunduğu toplantıda geçtiğimiz haftaki başarılı konserden ve Pendik’i Uluslararası anlamda festivallerde temsil eden korodan bahsedildi.

Güzel geçen sohbetin ardından MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak ve ilçe Genel Sekreteri Orhan Alaş dernek yönetimi ziyareti ardından başka bir günde koronun müzik çalışmasına da davet edildi.

MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, ziyaretin anısına Pendik Rumeli ve Yanyalılar Kültür Derneği Başkanı Semra Şenkal’a MHP’nin yayını olan “İnsanlığın Huzuru” isimli kitabı hediye etti. İlçemizin değerli STK’larını ilçe içindeki uyumlu çalışmaları ve ziyaretleri dolayısıyla tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

reklam

YORUM YAP