reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MHP’den Görkemli Açılış

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP’den Görkemli Açılış
reklam

MHP Pendik İlçe Teşkilatı pandemi şartları ve tadilat dolayısı ile bir süre kapalı kalmıştı. Bu süreçte yenilenerek modernize edilen ilçe binasının açılışı geçtiğimiz cumartesi günü yapıldı . Açılış töreni gerek protokolün gerek üye katılıcıların yoğunlu gerekse de coşkulu atmosferi ile görkemli bir şölene dönüştü.

MHP İlçe teşkilatı binasının açılışına, Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İstanbul İl Başkanı Birol Gür, il başkan yardımcıları, il yöneticileri, MYK üyeleri, 1. Bölge ilçe başkanları, Pendik Belediyesi MHP Meclis Üyeleri, Taş medreseleri, İlçe Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur, Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şirin, Ocak Bölge Başkanı Kerim Cebeci, Pendik Ocak Başkanı Metehan Yurtbaşı ve STK temsilcileri katıldı.

Açılışta konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter; “Pendik 36 mahallesi ile gözbebeğimiz. Hiçbir zaman bizi mahcup etmedi. Ama Pendik’ten daha fazlasını istiyoruz. Bu potansiyele sahip olduğunu da biliyoruz” dedi.

MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak ise konuşmasında; “Partililerimizin ve tüm Pendiklilerin açılışımıza gösterdiği yoğun ilgi bizi onurlandırdı. Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz demeksizin kutsal davamız uğruna emek sarf ediyoruz. Türk dünyasının ve İslam aleminin birlik ve beraberliği – bekası için açtığımız bayrak dalgalanıyor. Hiçbir şer güç bu kutsal davada zafere ulaşmamızı engelleyemeyecektir” sözlerine yer verdi.

Program çerçevesinde ilçe yönetimi tarafından protokole ve davaya katkısı olan çeşitli isimlere plaket takdimi yapıldı. Tören sonrasında ise İlçe Başkanı Yalçın Çolak beraberinde Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve yönetim kadrosu bir esnaf gezisi gerçekleştirdiler.

reklam

YORUM YAP