reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

MURAT ŞAHİN, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
MURAT ŞAHİN, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR…
reklam

Seçimlere sayılı günler kala siyasi partiler ve milletvekili adayları çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda bölgemizde en aktif bir şekilde sahada olan MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Şahin de dernek ve ev ziyaretleri programlarıyla bir araya geldiği Pendikli hemşehrilerinin gönlüne dokunmaya devam ediyor.

Siyasi partilerin ve milletvekili adaylarının 14 Mayıs seçimleri için saha çalışmalarını iyice hızlandırdığı bu günlerde yürüttüğü çalışmalarla Pendik merkezli olmak üzere Anadolu Yakasında en aktif milletvekili olarak dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Şahin, çalışmalarını sivil toplum kuruluşları ve hemşehri dernekleri ziyaretleri ile sürdürüyor.

Bu kapsamda son olarak Pendik Rizeliler Derneği’ni ilçe başkanı ve bazı milletvekili adaylarıyla birlikte ziyaret eden milletvekili adayı Murat Şahin, dernek başkanı Ramazan İstif ve yönetimi ile birlikte dernek üyleriyle bayramlaşarak kısa süreli sohbetlerde bulundu. Burada yaptığı açıklama ve sohbetlerde 14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yaparak partisi ve kendisi için destek isteyen Şahin,

“Bu seçimler Sayın Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’nın da ifade ettiği gibi Türkiye Yüzyılının seçimleri, Türkiyenin gelmiş geçmiş en önemli seçimi. Biz istiyoruz ki, ülkemizdeki yatırım ve hizmetler hız kesmeden, hatta daha da hızlanarak devam etsin. Bu nedenle de hem Cumhurbaşkanlığını, hem de mecliste çoğunluğu kazanmamız gerekir. Siz değerli hemşehrilerimizden ülkemiz için, partimiz için ve şahsımız için destek bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

reklam

YORUM YAP