reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Murat Şahin Rüzgarı Meclise Doğru Esiyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Murat Şahin Rüzgarı Meclise Doğru Esiyor
reklam

MHP’den İstanbul  1. Bölge Milletvekili adayı gösterilen Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, seçim çalışmaları için start verilen ilk günden bu yana gösterdiği performans ile Türkiye çapında dikkat çeken isimlerden biri oldu.

HER GÜN 16 SAATİ SAHADA GEÇİYOR

Günün 16 saatini programlayarak sahada geçiren Murat Şahin; Ramazan’da iftar programları, esnaf gezileri, ev toplantıları, sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaret ve toplantılar, vatandaşlarla birebir temaslar olmak üzere oldukça yoğun  ve renkli bir kampanya yürütüyor.

ŞAHİN İLGİ, SEVGİ VE COŞKUYLA KARŞILANIYOR

Seçim bölgesi olan İstanbul 1. Bölgede Pendik başta olmak üzere Tuzla, Kartal, Maltepe ve diğer ilçelerde de programlar yapan Şahin, bu etkinliklerde ilgi, sevgi ve coşkuyla karşılanıyor.

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ŞAHİN’E  ‘TAM  DESTEK’ SÖZÜ

Geçmişten bu yana bölgemizde gerçekleştirilen sosyal ve kültürel etkinliklere maddi ve manevi destek vererek sivil toplum örgütlerinin yanında yer alan Murat Şahin’e, dernek ve federasyon düzeyinde birçok kuruluş da ‘tam destek’ sözü vermiş bulunuyor.

ŞAHİN’E BASINDAN DA YOĞUN İLGİ VE DESTEK VAR

MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin’in seçim çalışmalarını basın da yakından takip ederek haberleştiriyor.

Bölgedeki tüm gazetelerde, internet sitelerinde, Facebook – Twitter – Instagram – Pinterest –  Telegram  gibi sosyal medya mecralarında; Youtube kanalında haberleri yayınlanan Murat Şahin bu dönem Türkiye genelinde en fazla ilgi gösterilen ve haberleri yapılan isimler arasında yer alıyor.

ŞAHİN: BU TEMPOYU MECLİSE DE TAŞIMAK İSTİYORUM

Süreç ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan Şahin;” Çalışmalarımızı oldukça yoğun bir tempoyla sürdürüyoruz. Gerek şahsıma gerekse partime gösterilen yakınlık son derece memnuniyet verici.

Önümüzdeki seçimlerde, vatandaşlarımızın Türkiye’nin birlik ve beraberliğini, 2023 vizyonunu gözeteceğine; Kandil kaynaklı hesapları boş çıkaracaklarına eminim.

Allah kısmet eder de seçilerek mecliste yer alırsam, bölgemizi temsilen aynı tempoyla çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Desteklerinizi bekliyor, saygılar sunuyorum. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin” sözlerine yer verdi.

reklam

YORUM YAP