reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

NUMAN KURTULMUŞ;”BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN ÖNÜMÜZDEKİ YÜZYILINI BELİRLEYECEK BİR SEÇİMDİR”

Yayınlanma Tarihi : Google News
NUMAN KURTULMUŞ;”BU SEÇİM TÜRKİYE’NİN ÖNÜMÜZDEKİ YÜZYILINI BELİRLEYECEK BİR SEÇİMDİR”
reklam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Pendik’te STK Temsilcileri ile bir araya geldi. Pendik Belediyesi’nin Sosyal Tesislerinde seçimlere yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Pendik ilçe Başkanlığı bünyesinde PenCR Köfte Sosyal Tesisleri’nde STK Temsilcileri ile buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin TBMM’de AK Parti’nin iktidar kurmasına tam yetki verdiğini ifade ederek 28. Mayıs’ta bu yetkinin taçlandırılacağını söyledi. 

Numan Kurtulmuş açıklamasında Millet ittifakı’nın algı ve yalanlarla seçim sürecini geçirdiğini belirterek Batı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için Millet İttifakı ile işbirliği yaptığını ifade etti.Kurtulmuş açıklamasına devam ederek; ”Türkiye’nin tarih ve hayati bir seçime doğru gittiğini biliyoruz. Bu seçim önümüzdeki beş yıl kimin Cumhurbaşkanı olacağı, kimlerin milletvekili olacağı seçiminden çok önemli bir seçimdir.

Aslında bu seçim sadece beş yılın yöneticisini belirleyecek seçim olmanın ötesinde Türkiye’nin önümüzdeki yüzyılını belirleyecek bir seçimdir” dedi.

Kurtulmuş 28 Mayıs’ta halkın iradesinin sandığa yansıyacağını ifade ederek AK Parti’nin yeni bir zafer daha yazacağını söyledi.

Toplantıya; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin,AK Parti bir önceki dönem İstanbul Milletvekili Erol Kaya,AK Parti Pendik ilçe Başkanı Ali Şirin,AK Parti Pendik ilçe Yönetimi ile çok sayıda STK mensubu yer aldı.

reklam

YORUM YAP

İsmail Tülek Mayıs 27, 2023 / 9:40 am Yanıtla

2023 26’mayıs cuma günü Pendik de pencr köfte cafesinde Akıncılar Arama kurtarma derneği olarak olarak syn bakanımız Mustafasentop’un programına katıldık sizlerde masada otururken fotoğraflarımızı çekmiştiniz size zahmet o fotoğrafları atarmısınız..
0506 112 75 37 İsmail Tülek ben