reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Osman Özköylü “Bu kulüp benim çocuğum. Çocuğumu terk etmeyeceğim”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Osman Özköylü “Bu kulüp benim çocuğum. Çocuğumu terk etmeyeceğim”
reklam

3-2’lik Sivas mağlubiyeti sonrası hakkında çıkan istifa haberleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “İstifa haberleri gerçeği yansıtmıyor. Bu kulüp benim çocuğum. Çocuğumu terk etmeyeceğim” dedi.

BU LİGDE BU TAKIMI BİZ TUTACAĞIZ
3-2’lik Sivasspor mağlubiyetinin ardından basın toplantısında açıklamalarda bulunan Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, erken yedikleri golün motivasyonunu düşürdüğünü belirterek, “Kendi stadımızda ilk maç olması itibarıyla tarihi bir gündü ve ilk iç saha maçımızı kazanmayı çok istiyorduk. Çok iyi hazırlandık. 5 oyuncum eksikti, hamle şansımız kısıtlıydı. Oyuncular elinden geleni yapmaya çalıştı. Mücadelemizi vereceğiz. Bu ligde, bu takımı, biz tutacağız.” şeklinde konuştu.

“HİÇ BİR YERE GİTMİYORUM”
Özköylü, hakkında çıkan istifa iddialarıyla ilgili olarak ise “Biz bu kulübü bebekken aldık, 2 senede buraya taşıdık, büyük emek harcadık. Bu takım benim çocuğum, çocuğumu terk etmem. Doğru oynuyoruz. İyi oynuyoruz ama maalesef basit hatalar yapıyoruz. Mücadeleye devam edeceğiz. Bu ligde bu takımı biz tutacağız. Hiçbir yere de gitmiyorum. Sonuna kadar mücadele edeceğim.” dedi.

reklam

YORUM YAP