reklam
reklam
DOLAR 32,9387 % 0.12
EURO 35,4132 % 0.08
STERLIN 41,8414 % 0.11
FRANG 36,9322 % 0.23
ALTIN 2.464,06 % -0,22
BITCOIN 60.297,47 -4.542
reklam

PENDİK BARIŞ ÇUKUR MÜDÜRE VEDA ETTİ, YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT MİLLETSEVER

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
PENDİK BARIŞ ÇUKUR MÜDÜRE VEDA ETTİ, YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT MİLLETSEVER
reklam

Pendik ve çevre  ilçelerde Emniyet Müdürlüklerinde  görev değişimleri oldu.| Barış Çukur’un Yerine Murat Milletsever Atandı. Pendik Kaymakamlığı Pendik’in sevilen Emniyet Müdürü Barış Çukur için veda yemeği düzenledi.

 2018 yılında Pendik’te göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur  yakın ilçe Sancaktepe ilçesine atandı. Barış Çukur’un yerine Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Murat Milletsever getirildi. Pendik İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Murat Milletsever, 6 Eylül 2021 tarihinde Pendik Kaymakamlığı tarafından Hayaltepe Tesislerinde  Barış Çukur için düzenlenen veda törenine katıldı ve görevi teslim aldı. Veda yemeğine Pendik Kaymakamı Dr.Hülya Kaya , Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Garnizon Komutanı Tuğ Amiral Recep Erdinç Yetkin, Jandarma komutanı  Binbaşı Cengiz Önder, ve Pendikli Emniyet Birim Amirleri katıldılar.

 Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin yaptığı konuşmada Barış Müdüre görevi boyunca yaptığı çalışmaları için teşekkür etti ve yeni görev yeri Sancaktepe İlçesinde başarılar diledi. Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, Barış Çukur’u başarılı ve güleryüzlü bir çalışma arkadaşı olduğunu görevini başarıyla yaptığını söyledi. Mikrofon Barış Müdüre geldiğinde bunun bir veda olmadığını görev yerinin yine yakın bir ilçe olan Sancaktepe olduğunu ve Pendik’le bağlarının hep süreceğini söyledi. Görevi boyunca birlikte çalıştığı Kaymakamlık Belediye ve Askeriye kadrolarına ve emniyet teşkilatında bulunan komiserlere polis memurlarına teşekkür ederek yeni müdür Murat Milletsever’e başarılar diledi. Program karşılıklıı hediye takdimi ile son buldu. Pendik Kaymakamı Dr.Hülya Kaya , Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Garnizon Komutanı Tuğ Amiral Recep Erdinç Yetkin Barış Müdüre teşekkürlerini ve plaketlerini sundular. Ardından protokol topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gerçek Bakış Gazetesi ailesi olarak biz de; başta Sayın Barış Çukur’a şimdiye kadar yaptığı görevlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yeri Sancaktepe’de başarılar diliyoruz. İlçemizin yeni emniyet müdürü, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Milletsever’e de Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki yeni görevinde başarılar diliyoruz.

reklam

YORUM YAP