reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Pendik Lisesi Eğitim Vakfı (PELEV) Basınla Buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pendik Lisesi Eğitim Vakfı (PELEV) Basınla Buluştu
reklam

Pendik Lisesi Eğitim Vakfı (PELEV) yönetimi  6 Temmuz Çarşamba günü Sahil PenCR  Kafe’de yerel basın mensuplarına bir kahvaltı verdi.

Vakfın tanıtımını amaçlayan bilgilendirme toplantısında  Vakıf Başkanı Emekli Deniz Kıdemli Albay Binali Koç ve yönetim kurulu üyeleri; Pendik, Duyuru, Yerel Hayat, Gerçek Bakış, Anadolu Kent Haber, İstanbul gazetelerinin temsilcilerini ağırladılar.

Karşılıklı hoş bir sohbet ortamının oluştuğu buluşmada, PELEV’in misyonu ve vizyonu ile ilgili bilgiler aktaran Başkan Binali Koç; “Vakfımız sadece iyilik eksenli ve eğitim odaklı faaliyetler yürütmektedir” dedi.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

PELEV HAKKINDA

Pendik Lisesi’nin ilk mezunlarından 39 kişinin 1993 yılında kurdukları vakıfın amacı; Pendik Lisesi’nin devamını, gelişmesini ve mezunları ile mensupları arasında sosyal dayanışmayı sağlayarak, Türk toplumunun kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, daha verimli ve yüksek düzeyde eğitim hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmak.

Vakfın 30 Nisan 2022 tarihinde yapılan 30. olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim  şu isimlerden oluşuyor:

Binali Koç (Başkan), Muammer Eşsiz (1. Bşk. Yrd.), Hüsnü Erişman (2. Bşk. Yrd. ), Bahri Köseoğlu, Hasan Koç, Halil İbrahim Yiğit, Cemal Kınay, Pınar Yolver

PELEV İletişim: 0216 336 61 86 – 0533 382 40 30

reklam

YORUM YAP