reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

PENDİK MHP SEÇİME HAZIR

Yayınlanma Tarihi : Google News
PENDİK MHP SEÇİME HAZIR
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Teşkilatı yerel basın ile bir araya geldi. Kahvaltı programında ilk sözü Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak aldı. Seçim süreci ve Pendik hakkında bilgiler veren Çolak, MHP’nin Pendik’in en kalabalık mahallelerinde kalıcı bölge merkezleri, diğer tüm mahallelerde seçim süresince görev yapacak temsilcilikleri açtıklarını söyledi. Cumhur ittifakının seçimlerden başarıyla çıkacağını bu süreçte yerel basınında çok önemli olduğunu söyledi.

Toplantı katılımcıların kendini tanıtması ile devam etti. Katılımcılar MHP Pendik İlçe Yöneticileri; Kemal Piriğlu, Recep Palut, Kadir Arpacıoğlu, Rasim Terzioğlu, Fatih Doğru ile birlikte Pendik MHP İlçe Meclis Üyesi, Tevfik Kılıç ve Muammer Gül, Ülkü Ocakları Pendik Başkanı Mustafa Güleç ve yönetici Umut Salih Aktaş kendilerini tanıttılar. Ardından yerel basın kendini ilçe yöneticilerine tanıttı.

ÇOLAK:”SEÇİME HAZIRIZ”

Gazeteciler ile seçim üzerine soru cevap halinde bir sohbet gerçekleştirdi. Yalçın Çolak: “1 ay önce 1440 sandık için kurulumuz belirlendi. Bölge teşkilatları ve seçim koordinasyon merkezleri planlandı. Teşkilattaki eksiklikler tamamlandı.” Dedi. Çolak milletin menfaati için Genel Merkezimin uyguladığı politikaları yerelde sürdürüyoruz.” dedi.

Kahvaltı programının ardından MHP Pendik İlçe Teşkilatına geçen Pendik MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak ve gazeteciler dostane ortamda bir sohbet gerçekleştirdiler.

PENDİK’TE HEDEFİMİZ 100 BİN OY

 MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak, MHP adına İstanbul 1. Bölge için koordinasyon merkezi olarak Maltepe’nin belirlendiğini ve seçimin oradan yönetileceğini anlattı. Üyeliklerle ilgili çadırlar ve tanıtım faaliyetleri yapıldığını mahallelerde üye yapma çalışmalarının sürdüğünü belirtti. MHP’nin Pendik’te oy oranlarını 50 binden 100 binin üstüne çıkarma hedefleri olduğunu  halkın bu konuda teveccüh gösterdiğini söyledi.

Toplantı MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak ve gazeteciler karşılıklı sohbeti ile sona erdi.

[1. Bölge merkez mahalleler

2. Bölge kaynarca, Esenler, Çam çeşme, Kavak Pınar,

Çınar dere, Veli Baba, Yayalar Ertuğrul Gazi, Kurtköy, Yenimahalle, Şeyhli, Fatih, Esen yalı, Güzelyalı.

reklam

YORUM YAP