reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

PENDİK SANAYİ SİTESİ YÖNETİM BİNASI AÇILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
PENDİK SANAYİ SİTESİ YÖNETİM BİNASI AÇILDI
reklam

Pendik Sanayi Sitesi Yönetim Binası resmi açılışı 9 Mayıs Salı günü düzenlenen törenle yapıldı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ile birlikte Pendik Belediyesi Başkan Yardımcıları Vahap Doğan ve Hakan Öğütçü, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı, Murat Kaya ve ilçe yöneticileri, Pendik Belediye Mecli Üyesi İsmail Kansu, PESİAD Başkanı Kadir Bayram, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, Pendik Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Bilal Gündoğdu ve Esnaf odası YÖNETİM Kurulu üyeleri, Pendik Maltepe Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezayi Kantarcı, Şoförler Esnaf odası Başkanı Vehbi Bayraktar kuaförler oda başkanı Sadık Türker, Kartal Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Demirhan, Şenol Yöndemir, ile birlikte Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifleri Başkanları ile Pendik Sanayi Çalışanları katıldılar.

Açılışta ilk konuşmayı yapan Pendik Sanayi Sitesi Başkanı Ethem Aksoy:”45 yıldır hizmet veren İstanbul Anadolu Yakasıda kurulan en eski 2. Sanayi sitesiyiz. İş yeri sağlık birimi, çalışan çocuk birimi kurulması ile ilkleri başarmıştık.

Pendik Belediyesi binamızın yapılmasında çok büyük destek verdi teşekkür ediyoruz, sevgi ve saygılarımızı sunuyorum. Tesisimizin Pendik’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin konuşmasında tesisin hayırlı olmasını dileyerek Başkan Ethem Aksoy’u çaba ve isteklerinden dolayı tebrik etti.

Başkan Ahmet Cin: “Projemizi tamamladık. Ciddi bir destek vererek burada güzel bir ortam oluşturduk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla projelerimizin açılışını gerçekleştirmiştik ancak daha projelerimiz de mevcut. 39 belediye içerisinde en fazla yatırım yapan ilçelerden biriyiz. Bütçemizin yaklaşık yüzde 45’ini ayırıyoruz yatırımlarımıza. Yatırımlarımızı halkımız için derliyoruz, projelerimiz devam ediyor.” ifadelerinde bulundu. Toplam 468 metrekare alanda hizmet verecek iki katlı binada Oto Sanayi Yönetimi ve Eğitim Salonu’nun yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi de yer alıyor.

Açılışta son sözü Esnaf Odasında emekleri çok olan Doktor Nezihi Varol aldı. Yıllardır Pendik Esnaf Odası’nın çok değerli çalışmaları olduğunu, Ethem Aksoy’unda uzun senelerdir süren başkanlığında çocuk çalışanlar, çıraklar için ve sağlık için olan çalışmalardan övgüyle bahsetti.

Açılış kurdelesini protokol dualarla kesti ve Pendik Sanayi Sitesi Yönetim binası gezildi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Ethem Aksoy’dan Sanayi Sitesi ile ilgili bilgiler aldı. Açılış, yönetim binası önünde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Pendik Sanayi Sitesi Yönetim Binasının yapımında, projesinde emeği geçen Başta Dernek Başkanı Ethem Aksoy ve desteklerini esirgemeyen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in şahsında Pendik Belediyesini tebrik ederiz.

reklam

YORUM YAP