reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Pendikli Gençler Türkiye Yüzyılı İçin Hazır” Mesajı Verdiler…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pendikli Gençler Türkiye Yüzyılı İçin Hazır” Mesajı Verdiler…
reklam

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, Pendik İlçe Gençlik Kollarının organize ettiği ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye’ programı çerçevesinde düzenlenen Gençlik Buluşması’nda Pendikli gençlerle buluştu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen yemekli organizasyonda Kabaktepe, “Dünyada ‘Türkiye var, biz de varız, Türkiye’nin gençleri de var, Türk gençleri de var’ demeniz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Çalışmaya da dev

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, Pendik Gençlik Kollarımızın organize ettiği ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye’ programı çerçevesinde düzenlenen Gençlik Buluşması’nda Pendikli gençlerle buluştu. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in yanı sıra 1. Bölge milletvekili adayları, AK Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kadın ve gençlik kolları mensuplarının katılım sağladığı etkinlik Pencr Hayaltepe Sosyal tesisi’nde gerçekleşti. Çok sayıda gencin yaşıtları ile bir araya geldiği etkinlikte il başkanı Osman Nuri Kabaktepe gençlere seslendi.

“Bu hizmet kervanının, bu adımların atılması ve durdurulmaması en büyük gayretimiz olarak sürecektir”

Kabaktepe, “Gençlere selam olsun, Pendik’in, İstanbul’un, Türkiye’nin geleceğine selam olsun. İnsan hayatında her zaman önemli noktalar ve anlar vardır. Bizlerin vazifesi, Türkiye’yi sizin yaşayacağınız, gerekli yerlerde ve görevlerde sorumluluk alacağınız dönemlere hazır hale getirmek, rekabet edebilir bir ülke yapabilmektir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ‘keşke Türkiye’de de böyle bir çalışma olsa, keşke İstanbul’da da böyle bir eser olsa, keşke Pendik’te de böyle güzel bir hizmet olsa’ dediğiniz, akla gelen ne varsa yaptık. Şimdi siz gençler kendi uçağını, kendi SİHA’sını yapıyor. Başkası havaalanlarını metroları, ulaşım altyapısını konuşur; bizler senelerdir bunu hep beraber kullanıyoruz.  Türkiye’yi gelecekte dünyanın ilk 3 ülkesi arasına sokacak, siz değerli genç kardeşlerimin rekabet edecek, dünyada ‘Türkiye var, biz de varız, Türkiye’nin gençleri de var, Türk gençleri de var’ demeniz için tüm gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Bu hizmet kervanının, bu adımların atılması ve durdurulmaması en büyük gayretimiz olarak sürecektir” dedi.

“Oyumuzu Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiz”

Etkinlik sonrasında açıklamalarda bulunan 18 yaşındaki Ahmet Seydan, “Bugün ilçe yönetimimize ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. 18 yaşındayım. Recep Tayyip Erdoğan sonuna kadar. Bu dava bitmez” dedi.

Hamza Uzun ise, “Oyumuzu Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiz. Bugün arkadaşlarımızla güzel vakit geçirdik. Güzel bir gündü” diye konuştu.

Enes Yılmaz, “Bugün eğlendik, başkanlarımızla oturduk. Güzel hoşsohbet oldu. Oyumu tabii ki Reis’e vereceğim. 14 Mayıs’ta konvoydayız” dedi.

Hamza Polat, “Bugün başkanımızı karşıladık, gerçekten çok güzel bir ilgi ve feraset vardı başkanımıza karşı. AK Parti teşkilatı adına çok teşekkür ediyoruz, bunu düzenleyenlere. Kendi ekiplerimiz ve arkadaşlarımızla, lise arkadaşlarımızla geldik buraya. İlk oyumu tabii ki Erdoğan’a vereceğim” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe Gençlik Buluşması öncesinde AK Parti Pendik İlçe Binasında, Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle bir araya geldi.

reklam

YORUM YAP