reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

PESİAD’TAN Depremzedeler İçin 50 kişilik Geçici Barınma Merkezi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
PESİAD’TAN Depremzedeler İçin 50 kişilik Geçici Barınma Merkezi!
reklam

Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği PESİAD, deprem bölgesinden Pendik’e getirilecek depremzedeleri için tahsis edilmek üzere, “Depremzede Geçici Barınma Merkezi”ni hazırlıyor. Her türlü ihtiyacı PESİAD tarafından karşılanarak hizmet verecek olan merkez, 35 kişilik bir kapasiteye sahip olarak planlandı.

Dernekten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“1. “PESİAD Depremzede Geçici Barınma Merkezi” için tahsis edilen binanın iç tadilat çalışmalarına hızlı bir şekilde başlandı.

2. Gün içerisinde tamamlanacak olan iç onarım çalışmaları sonrasında, günlük yaşam alanı için temin edilen eşya, araç ve gereçlerin katlara yerleştirilmesi planlanmaktadır.

3. Şuana kadar deprem bölgesinden gelen 27 misafirimizin konaklamaları Pendik İlçemizin çeşitli yerlerinde devam etmekte olup, PESİAD Barınma Merkezi’nin tamamlanmasından sonra Barınma Merkezi’ne yerleştirileceklerdir.

4. 50 kişi kapasiteli Barınma Merkezi’nde depremzedelerimizin her türlü ihtiyacı PESİAD tarafından karşılanacaktır.

Ülkemizi derinden yaralayan deprem felaketi sonrasında PESİAD çatısı altında ilk günden itibaren duyarlılık göstererek, yardımlarını esirgemeyen değerli PESİAD üyelerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.”

reklam

YORUM YAP