reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

SÜLEYMAN TURAN İYİ PARTİ’DEN AYRILDI Kaynak: SÜLEYMAN TURAN İYİ PARTİ’DEN AYRILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
SÜLEYMAN TURAN İYİ PARTİ’DEN AYRILDI Kaynak: SÜLEYMAN TURAN İYİ PARTİ’DEN AYRILDI
reklam
31 Mart Yerel Seçimlerinde İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere giren Süleyman Turan sosyal medya hesaplarından duyuru yaparak İYİ Parti’den ayrıldığını açıkladı. Turan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

ALLAH’A ISMARLADIK İYİ PARTİ

Türkiye’ye güneş olma umudu ile 2017 yılında kurduğumuz, uğruna bedeller ödediğimiz, gecemizi gündüzümüze katıp maddi manevi pek çok emek verdiğimiz, evimden İYİ Parti’den ayrılma vakti gelmiştir.

Partimizin kuruluş sürecinden bu zamana kadar Genel Merkezimiz, Kurucu Genel Başkanımız Meral Akşener ve İl Başkanlığımız tarafından tebliğ edilen pek çok görevde bulunmanın onurunu yaşadım.

5.5 yıl yürüttüğüm Pendik İlçe Başkanlığım döneminde ve Pendik Belediye Başkan Adaylığım boyunca desteklerini esirgemeyen başta Kurucu Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Merkez Yöneticilerimize, İl Başkanlarımıza, İl Yöneticilerimize, İlçe Başkanlarımıza, Pendik ilçe teşkilatımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve tüm İYİ Parti gönüldaşlarına çok teşekkür ediyorum.

Geçtiğimiz Nisan ayında Genel Başkanlığa seçilen kıymetli büyüğüm Müsavvat Dervişoğlu’na teşekkür eder, gönülden başarılar dilerim.

Saygılarımla.

SÜLEYMAN TURAN

 

reklam

YORUM YAP