reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.281,92 0.519
reklam

TARIK BALYALI ‘750 BİN PENDİKLİ’NİN İHTİYAÇLARI UNUTULDU’

Yayınlanma Tarihi : Google News
TARIK BALYALI ‘750 BİN PENDİKLİ’NİN İHTİYAÇLARI UNUTULDU’
reklam

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala temposunu daha da artıran bölgemizin en çalışkan adaylarından Tarık Balyalı, seçim çalışmalarını mahalle mahalle sürdürüyor. Bu kapsamda en son Sanayi Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Balyalı, Sanayi Mahallesi’nin 30 yıldır imar beklediğine vurgu yaparak, “Bir ay içinde bazı kişilere imar çıkartılırken Sanayi mahallesi halkı da 30 yıldır mevcut problemlerin çözülmesini bekliyor” dedi.

Balyalı ve ekibi, bu çalışmalar kapsamında Pendik’te imar sorunun en çok yaşandığı mahallelerden birisi olan Sanayi Mahallesini ziyaret etti. Esnaf gezisi yapan, tek tek vatandaşın elini sıkan, fotoğraf çekilen ve vatandaş ile birebir fikir alışverişinde bulunan Balyalı, mahalledeki çalışmaların finalini Şentürk Kıraathanesi’nde düzenlenen toplantı ile yaptı.

Sanayi Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ile birlikte Mahalle Muhtarı Ünsal Topkara ve mahallenin ileri gelenleri toplantıda hazır bulundular. CHP Pendik belediye başkan adayı Tarık balyalı Mahalle özelinde Pendik Belediyesi ve İBB’nin yaptığı imar çalışmalarından bahsetti.

BALYALI: PENDİKLİNİN İHTİYAÇLARI UNUTULDU

Balyalı Pendik’te uzun yıllardan bu yana adaletin ve 750 bin Pendiklinin haklarının unutulduğunu ifade ederek Pendik’te 30 yıldır hala imar sorunlarının konuşulduğunu ancak bu güne kadar herhangi bir çözüm getirilmediğini söyledi. Balyalı Sanayi Mahalle halkının 30 yıldan bu yana imar beklediğine vurgu yaparak bir ay içinde bazı kişilere imar çıkartılırken ”Sanayi mahalle halkı da 30 yıldır mevcut problemlerin çözülmesini bekliyor” dedi.

reklam

YORUM YAP