reklam
reklam
DOLAR 32,9375 % 0.12
EURO 35,4129 % 0.06
STERLIN 41,8039 % 0.03
FRANG 36,9291 % 0.22
ALTIN 2.463,01 % -0,27
BITCOIN 60.480,01 -4.347
reklam

Tarık Balyalı: Pendik’te İmar Sorunlarını Çözeceğim

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tarık Balyalı: Pendik’te İmar Sorunlarını Çözeceğim
reklam

Tarık Balyalı, 30 yıldır devam eden imar sorunlarının çözüme kavuşturulması için aday olduğunu söyledi.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı seçim çalışmaları kapsamında Kavakpınar Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda Kiptaş Genel Müdürü Ali Kurt da yer aldı.

Programda konuşan CHP Adayı Tarık Balyalı, Pendik’te bugüne kadar hizmetleri olan tüm belediye başkanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederek ilçede 30 yıldır devam eden imar sorunlarının çözüme kavuşturulması için aday olduğunu söyledi.EVİNİZ SİZİNDİR SİZİN KALACAK

Balyalı, Pendik’te yeni bir yapılanmayla birlikte vatandaşın kendi yerinde dönüşebilmesinin önünü açan projeler doğrultusunda bir çalışma yapılacağını belirterek ‘Eviniz sizindir sizin kalacak’ projesiyle tüm vatandaşların herhangi başka ilçelere gitmeksizin kentsel dönüşüm kapsamına alınacağını ifade etti.


Balyalı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Pendik’te 30 yıldır devam eden imar sorunlarının özellikle AK Parti’nin yüzde 60 oranında oy aldığı mahallelerde devam ediyor. Bunun sebebi, AK Parti’nin en yüksek oy aldıkları mahallelerde sorunların çözülmesi halinde bölgenin gelişeceğini ve tekrar aynı oranda oy alamayacaklarının bilincinde olmalıdır.”  İMAR SORUNLARIMIZ ÇÖZÜLMÜŞ GİBİ BİR DE TRAMVAYIMIZ OLDU

Balyalı, Pendik’te hizmete giren Nostaljik Tramvay ile ilgili eleştiri getirerek; ”Sanki imar sorunları çözülmüş gibi bir de Pendik’te yeni Tramvayımız oldu. Ancak bunu getiren kişiler yolları hesaplayamadıkları için Tramvay Pendik’te dönemiyor. Bundan dolayı da aracın dönebilmesi için kaldırımları bir haftadır kesiyorlar. İşte Pendik böyle özensiz bir şekilde yönetiliyor” dedi.

Toplantı fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

reklam

YORUM YAP