reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Tarık Balyalı: Pendik’teki Devlet Okullarının Durumu İçler Acısı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tarık Balyalı: Pendik’teki Devlet Okullarının Durumu İçler Acısı
reklam

İBB CHP Grup Başkanvekili ve Pendik Belediye Meclis Üyesi Tarık Balyalı; “Pendik’te bizzat gözlemlediğim devlet okullarının durumu gerçekten içler acısı. Burada çocuklarımız eğitim alıyor, ancak Pendik Belediyesinin bu okullara hiçbir yardımı olmadığı görülüyor” dedi.

Balyalı, “Pendik’te bizzat gözlemlediğim devlet okullarının durumu gerçekten içler acısı. Burada çocuklarımız eğitim alıyor, ancak Pendik Belediyesinin bu okullara hiçbir yardımı olmadığı görülüyor” dedi.

Tarık Balyalı Pendik Belediyesinin Ekim ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Pendik’te bizzat gözlemlediğim devlet okullarının durumu gerçekten içler acısı. Burada çocuklarımız eğitim alıyor, ancak Pendik Belediyesinin bu okullara hiçbir yardımı olmadığı görülüyor. Onlar için varsa yoksa yandaş vakıf ve dernekler gibi görünüyor.

Balyalı 15 Ekim günü gerçekleştirilen meclis toplantısında yaptığı konuşmada Pendik ve Tuzla Belediyelerinin özel kalem müdürlüğünün bütçelerinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin özel kalem müdürlüğü bütçesinin neredeyse 2 katı olduğuna dikkat çekmişti.

reklam

YORUM YAP