reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.359,99 0.011
reklam

TARIK BALYALI SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
TARIK BALYALI SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
reklam

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, Pendikli taksici esnafını ziyaret etti. Taksici esnafının sorunlarını dinleyen Balyalı, ilçenin ulaşım sorunlarının çözümüne yönelik projelerini paylaştı.

Kavşak düzenlemelerinden, alt geçit projelerine kadar birçok proje açıklayan Balyalı’yı taksici esnafı ilgi ile dinledi. “Pendik’te ulaşım konusundaki ana hedefimiz, Pendiklinin trafikte geçirdiği süreyi 20 dakika azaltabilmek” diyen Balyalı, seçildiğinde hemen çalışmaya başlayacağını ve Pendiklilerin hayat kalitesini arttırmak için elinden geleni yapacağının altını çizdi.

 “PİLAV SİZDEN, KAVURMA BİZDEN”

Yaptığı ana proje lansmanı ile Pendik’te büyük ses getiren CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, bölge bazlı mahalle lansmanları ile projelerini açıklamaya devam ediyor. Bu kez de Erdem Düğün Salonu’nda Pendiklilerle buluşan Balyalı, birçok projeyi daha açıkladı.

 “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kavurma desteği vereceğiz. Pilav sizden, kavurma ise bizden olacak. Birlikte kazanacak, birlikte başaracağız” sözleriyle büyük alkış alan Balyalı’nın Pendikliye dokunan, gerçekçi projelerle sahaya inmiş olması büyük yankı uyandırmaya devam ediyor.

 “Her seçim bize bir sürü bina vaat ediliyordu, ilk defa gerçekten derdimizi bilen birisini görüyorum” diyen bir vatandaşın sorusunu da yanıtlayan Balyalı; “Ben zaten Pendik Meclis üyesi ve CHP grup başkanvekiliyim. Ben çalışmaya geçen hafta başlamadım, 5 senedir sahadayım. Her derdinizi biliyorum. Her derdinizi de ben çözerim” sözleriyle büyük ilgi gördü.

BALYALI’DAN  ÇINARDERE PAZARI ZİYARETİ

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, dur durak bilmiyor. Son olarak Çınardere Pazarı’nı dolaşan Balyalı’ya özellikle proje lansmanından sonra ilgi giderek artıyor. Her geçen gün Pendik’te daha fazla tanınan ve bazı anketlere göre yarışı önde götürdüğü söylenen Balyalı’nın halka temas eden, mütevazı projeleri ise büyük beğeni topluyor.

Pazarda karşılaştığı Pendikli kadınlara “Her mahalleye bir kreş açacağım” diyen Balyalı, kendisinin yönetiminde Pendik’te kadınlara özellikle pozitif ayrımcılık yapılacağını söylerken; bu konuda ise kimsenin kusura bakmaması gerektiğinin altını çizdi.

BALYALI’DAN ÇORBA İKRAMI

Sıcak tavırları ve hoş sohbeti ile Pendiklinin gönlünde taht kuran CHP Pendik Belediye Başkan adayı Tarık Balyalı,  sabah erken saatte metro çıkışında vatandaşlar ile karşılaştı.

“Daha önce Başkan adayları ile denk geldik, ancak sabahın 8’inde çorba dağıtanına denk gelmedik” diyen vatandaşlar, Tarık Balyalı’nın ikram ettiği çorbaları büyük bir keyifle tüketti. Eleştirileri de kabul eden Balyalı, “Bazı komşularım çorbayı birazcık tuzlu buldu. Daha az tuzlu istiyorlarsa, onu da yapacağım. Pendik’te onlar ne istiyorlarsa o olacak.” sözleriyle gülüşmelere neden oldu.

reklam

YORUM YAP