reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

TURGUT ANDİÇ 300 KİŞİYLE AK PARTİYE KATILDI HEM DE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
TURGUT ANDİÇ 300 KİŞİYLE AK PARTİYE KATILDI HEM DE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU
reklam

TUZLA’DA 300 KİŞİ AK PARTİ’YE KATILDI

Aslen Bitlisli Olan, Tuzla’da Doğmuş, Tuzla’da Büyümüş, Tuzla’da Ticaret Yapan Turgut Andiç Babası, Amcası ve Oğlu Başta Olmak Üzere 100 Kişiden Oluşan Akrabalarıyla Geldiği AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’a 100 Akrabasının Üyeliğini İlçe Binasında 200 Kişinin (Eşler ve Çocuklarının) Bir Gün Önceki Günden Doldurulmuş Üye Formunu Teslim Ederek Gerçekleştirilen Törenle AK Parti Üyeliğinden Sonra Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu.  

İlk Kez Siyasete Atılarak AK Partiye Üye Olan Mimarsinan ve Şifa Mahallesinin Yakından Tanıdığı İş İnsanlarından Turgut Andiç 100 Kişiden Oluşan Akrabalarıyla Geldiği İlçe Binasında AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av.Talha Tayfur’a 300 Kişinin Üyelik İşlemlerini de İlçe Binasında Gerçekleştirerek Meclis Üyeliğine de Başvurusunu Tamamlayarak Aday Adayı Oldu. 

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur Yaptığı Açılış Konuşmasından Turgut Andiç’ın Heyecanını Gördüğünü ve Akrabalarından Oluşan Heyetin İlçemize Gelerek Partimize Üye Olmaları ve Meclis Üyesi Aday Adaylık Başvurusundan Dolayı Memnuniyetini Teşekkür Ederek İfade Ederken Ailemize Hoş Geldiniz Sözleriyle Hem Üyelik Hem de Aday Adaylık Başvurusunu Kabul Etti. Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum İfadelerini Kullandı.  

AK PARTİ TUZLA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ A. ADAYI TURGUT ANDİÇ KİMDİR

1989 Yılında İstanbul Tuzla’da Doğdu. Memleketi Bitlis Güroymaktır. Öğrenim Hayatını İlkokul ve Ortaokulu Tuzla Yunus Emre İlköğretim Okulunda, Liseyi Açık Öğretimden Devam Ederek Tamamlamıştır. Askerliğini 2010 Yılında Manisa ve Hatay’da Erbaş Olarak Tamamlayarak Döndüğü Tuzla’da İş Hayatına Atılarak 2012 Yılında Andiçler Kafe ve Dönercilik Olarak İlk İşletmesini Açarak İstihdam Sağlamış ve Buradaki İşletmesine Devam Ederken Emlak ve Gayrimenkul İşlerine Merak Sararak 2016 Yılında AK Kardeşler Gayrimenkul Emlak Şirketini Açarak Buradaki Başarısıyla AK Kardeşler ve Andiçler İnşaat Olarak Kısa Sürede Marka Haline Gelerek Birçok Yapı İnşa Ederek İnsanları Ev Sahibi Olmasına Yardımcı Olmuş Hem Tuzla’da Kazanmış Hem de İstihdamına Tuzla’da Devam Etmiştir.

Evli ve 5 Çocuk Babasıdır.

reklam

YORUM YAP