reklam
reklam
DOLAR 32,6709 % 1.22
EURO 34,9441 % 0.1
STERLIN 41,5030 % 0.62
FRANG 36,5610 % 1.23
ALTIN 2.446,56 % 2,32
BITCOIN 66.851,99 -1.355
reklam

Türk Ocakları Pendik Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Saraçoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türk Ocakları Pendik Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Saraçoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
reklam

Türk Ocakları Pendik Şubesi yönetim kurulu üyesi Vedat Saraçoğlu Kovid illetinden vefat etmiştir. Pendik’in tanınmış esnaflarından Vedat Saraçoğlu hayatını kaybetti .Yaklaşık 40 günden beri hastanede yaşam mücadelesini veren merhum Vedat Saraçoğlu 09. 05.2021tarihinde hayata gözlerini yumdu cenazesi 09.05 pazar günü saat 13’te Osman gazi mezarlıkta kılınan cenaze namazın ardından toprağa verildi.

Gerçek Bakış Gazetesi olarak Kendisine Allah tan rahmet. Aile sine, dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz Kabri nur, mekanı cennet olsun.

Türk Ocakları Pendik Şubesi Başkanı Ahmet Kara Yol Arkadaşının Kaybetmenin Acısını Şu Kelimelerle Dile Getirdi.

ER KİŞi’NiN ARDINDAN..

Bazan duyguları ifade etmeye kelimeler kifayetsiz kalıyor. Eskilere varan tanışmışlığımız 2004 yılından itibaren Türk Ocakları Pendik Şubesi yönetim kurulundaki beraberliğimiz sonsuzluğa uğurladığımız(09/05/2021)ana kadar devam etti. Tam bir dava adamı idi. Anlatılması zor tanımak lazımdı. Yönetim kurulumuzda idi ama o çayçı, o temizlikçi, o muhasebeci, o çekimci velhasıl o ocağımızın her şeyi idi. Son derece düzgün ve dürüsttü. Güzel ahlak sahibi idi. Allah’a karşı görevlerini yerine getirirken hep gösterişten uzaktı.

Eleştirilerini bile tebessüm ederek yapardı. Çok cömertti. Burçak menemeni işlettiği dönemlerde askerlerin(C. tesi-Pazar) babasıydı. Her yönüyle güvenilir biriydi. Doğruları söylemekten imtina etmez, kelimeleri özenle seçip kullanırdı. En son çalıştığı ofisinde Hasan Şirin kardeşimle ziyaret edip sohbet etmiştik. Ağabey kongremiz olacak tekrar yönetime yazacağım bilgin olsun demiştim. Yönetim önemli değil ne görev verirsen başkan yaparım demişti.

23 Martta aradım derinden öksürüyordu. Ağabey öksürmen hoşuma gitmedi dedim. Test yaptırdım negatif çıktı demişti. Tekrar yaptır dedim. Yarın tekrar gide cem demişti. 25 Martta aradım film çektiler ciğerlerde bişeyler var demişti. Arkasından mesaj attı bana pozitif çıktı diye. Kongreye gelememişti arkadaşlara selam göndermişti.

Ve sonrasında birdaha o güzel sesini duyamadan hastahane süreci başlamıştı. Yaklaşık 40 günlük hastahane sürecinde her gün iyi haberlerini bekledik. Bazan olumsuz duyumları kabullenmek istemedik. Hep tekrar birlikte olmayı istedik. Çoğu zaman sevenlerine güzel haberlerini veremediğim için kendimi suçlu gibi hissettim. Bugün(09/05/2021,saat 09:50 civarı)Parsandan Ali kardeşimin aradığını görünce içimden bir parça koptuğunu hissettim. 

Vedat beyin bizleri bırakıp sonsuzluğa gittiği haberini verdi…Ferman büyük yerden ne diyebiliriz ki.. Ait olduğu yere gitti. Tabutuna el attım dünya yükünü üzerinden atmış hafiflemişti. Vedat ağabey Allah sana rahmetiyle muamele etsin. Allah Peygamberimize komşu eylesin. Kabrin nur, makamın cennet olsun. Güle güle Vedat ağabey menzilin mübarek olsun.

Seni Özleyeceğiz..

Ahmet KARA

reklam

YORUM YAP