reklam
reklam
DOLAR 32,9387 % 0.12
EURO 35,4132 % 0.08
STERLIN 41,8414 % 0.11
FRANG 36,9322 % 0.23
ALTIN 2.464,06 % -0,22
BITCOIN 60.297,47 -4.542
reklam

Tuzla’nın özel çocukları, anneleriyle ‘Mutluluğun Resmi’ni çizdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tuzla’nın özel çocukları, anneleriyle ‘Mutluluğun Resmi’ni çizdi
reklam

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen piknik organizasyonunda Tuzla’nın özel çocukları, anneleriyle ‘Mutluluğun Resmi’ni çizdi. Anneler Günü’nde hayata geçirilen etkinlik ile çocuklar, annelerine olan sevgilerini paylaşma imkânı bulurken Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl de kendilerine eşlik etti. 

Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte Anneler Günü de kutlandı. Tuzla’nın özel gereksinimli çocukları ve anneleri ‘Mutluluğun Resmini Yapıyoruz’ yazısını el yordamıyla bez pankart üzerine boyadı. Başkan Eren Ali Bingöl’ün katılımıyla renklenen etkinlik, çocukların, anneleri adına mutluluğun resmini yapmaları için masa başına davet edilmesi ile devam etti. Tuzla’nın özel çocuklarına Başkan Eren Ali Bingöl de eşlik etti. 

“TUZLA’DAKİ HER ANNE BİZİM ANNEMİZMİŞ GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”

Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, “Annelerimizin emeği çok kıymetli, Annelerimizin fedakârca verdiği bu emek, Tuzla’yı güzelleştiren yegâne şeylerin başında geliyor. Bütün annelerimizin ellerinden öpüyorum, onlarla gurur duyuyorum. Tuzla’daki her anne bizim annemizmiş gibi çalışacağız. Tuzla, herkes için daha ulaşılabilir bir ilçe olmalı. Mahallerimizde engelsiz kaldırımlar, parklar, kamu kurumlarına ulaşımı da planlayıp çalışacağız. Bugün bol bol eğlenin, yüzünüz gülsün çünkü siz buna değersiniz” şeklinde konuştu.

“OĞLUMLA BU ETKİNLİĞE KATILDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Down sendromlu oğlu Cenk ile etkinliğe katılan Fatma Keser, “Oğlumla bu etkinliğe katıldığım için çok mutluyum. Her sene yaptığımız etkinliğin bu yıl Anneler Günü’ne denk gelmesi ayrı bir güzel oldu. Çocuklarımız da çok mutlu, biz de çok mutluyuz. Mutluluğun resmini çizdik. Başkanımız gelecek onun için ayrı bir mutluyuz” dedi.

reklam

YORUM YAP