reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Yalova’nın Yeni Valisi Kaya, Çiçek Yerine Depremzedeler İçin Bağış Yapılmasını İstedi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yalova’nın Yeni Valisi Kaya, Çiçek Yerine Depremzedeler İçin Bağış Yapılmasını İstedi
reklam

Pendik’te kaymakamlık yaparken, yayımlanan kararnameyle Yalova Valiliği’ne atanan, kentin 3’ncü kadın valisi Hülya Kaya, göreve başladı.

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Pendik Kaymakamlığı’ndan Yalova Valiliği’ne atanan Hülya Kaya, göreve başladı. Vali Kaya, kentte törenle karşılandı. Valilik bahçesinde düzenlenen törende çiçek takdim edilen Vali Kaya, daha sonra polis mangasını selamladı. Ardından il protokolüyle tanışan Kaya, sonrasında da gazetecilere açıklamalarda bulundu. Kaya, ilk defa vali olarak atanmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Bu kutsal görevi şahsıma tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımıza ve şahsıma duyduğu güven nedeniyle İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’ya saygı ve şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

ÇİÇEK YERİNE DEPREMZEDELERE BAĞIŞ

Öte yandan Yalova Valiliği basın notunda, Vali Kaya, kendisine tebrik için çiçek gönderilmemesini istedi. Bunun yerine depremden etkilenen vatandaşlar için AFAD tarafından oluşturulan banka hesaplarına bağış yapılmasını isteyen Kaya, dekontun da Valilik Özel Kalem Müdürlüğüne ulaştırılmasını istedi.

reklam

YORUM YAP