reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

“Yeditepe İstanbul Gezileri” Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Yeditepe İstanbul Gezileri” Devam Ediyor
reklam

Pendik Belediyesinin düzenlediği Yeditepe İstanbul Gezileri’ne katılan vatandaşlar 3. Tepe güzergahında yer alan Beyazıt Meydanı, Harbiye Kapısı ve Süleymaniye Külliyesi’ni yakından görme fırsatı buldu.

Pendik Belediyesinin her yıl düzenlediği Yeditepe İstanbul Gezileri bu sene de devam ediyor. Ücretsiz gerçekleştirilen geziye katılan vatandaşlar, bu kez İstanbul’un 3. Tepe güzergahında bulunan tarihi mekanları gezdiler. Rehber İsmail Erdoğan eşliğinde Beyazıt Meydanı, Beyazıt Camii, Sahaflar Sokağı, Harbiye Kapısı, Beyazıt Kütüphanesi, Süleymaniye Külliyesi, Ayrancı Sokağı, Küçük Pazar, Vefa Bozacısı, Şehzade Külliyesi ve Bozdoğan Kemeri’ni yakından görerek hatıra fotoğrafı çektiler.

Bir sonraki gezinin kayıtları 17 Kasım’da başlıyor

Yeditepe İstanbul Gezileri 30 kişiyle sınırlı olarak ayda iki defa düzenleniyor. İlk gezi 36-60 yaş, ikincisi ise 18-35 yaş arasındaki vatandaşlara yönelik gerçekleştiriliyor. Pendik’te ikamet eden herkesin katılabileceği geziye kayıtlar, Pendik Belediyesinin mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. 22 Kasım Çarşamba günü yapılacak bir sonraki gezi için kayıtlar, 17 Kasım Cuma günü başlayacak.

reklam

YORUM YAP