reklam
reklam
DOLAR 32,6538 % 1.16
EURO 34,9038 % -0.01
STERLIN 41,4400 % 0.47
FRANG 36,6089 % 1.36
ALTIN 2.447,02 % 2,34
BITCOIN 67.031,99 -0.943
reklam

Yeniden Refah Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt “Pendik’te iddialıyız”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yeniden Refah Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt “Pendik’te iddialıyız”
reklam

Yeniden Refah Partisi Pendik belediye başkan adayı Fahrettin Karakurt Basın mensupları , ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri ile sahur programında buluştu.

Programda Karakurt şu sözlere yer verdi;

Esinden çocuklarından fedakarlık yapan her türlü ortamda insanımızın yanında olmaya gayret eden teşkilat mensubu bütün kardeşlerime teşekkür ederim .
Türkiye genelinde elbette çok konuşulan bir parti olduk ama Pendik özelinde konuşacak olursak İstanbul ilçeleri arasında da çok konuşulduğumuzu hep birlikte göreceğiz.
Allah nasip ederse belediye başkanlığına almaya çalışıyoruz halkımızdan aldığımız destek ile yolumuza devam ediyoruz .

Bakın insan odaklı eğer siyaset yapmazsanız ve insan olarak doğru belediyecilik yapmazsanız bir yere kadar gelirsiniz yine tıkanır.
şimdi ben buradan bunları anlatırken Pendik belediyesi kendisine hizmet yapmamıştır falan demiyorum vatandaş geliyor siyasi geliyor oyununu veriyor kayboluyor halk meclislerine hayata geçireceğiz dedim ya işte bu halk halk meclisi , bu vatandaş belediye başkanını ,belediye başkan yardımcılarını ve belediye personelini karşısında görecek .
Yani seçen adam seçtiği adamı denetleyecek o kadar bunu yapacağız inşallah.
vatandaş görecek görmesi de zaten en doğal hakkı nereden görecek bunu söyleyeceğimizi web sitesinden sosyal medya hesaplarında siz değerli basın mensuplarımız ile muntazam bir şekilde vatandaşımıza ulaştıracağız oy verdiği görev başına getirdiği belediyenin yetkililerin belediye başkanlarının ne yaptığını o tabloda görecek kapalı kapılar ardında hiçbir şey olmayacak bakın bunun sözünü veriyorum .
tabii burada birçok projelerimiz var bununla alakalı sizlere bir kere daha hepinizi ayrı ayrı teşekkür ediyoruz sağ olun var olun diyerek sözlerine son verdi.

reklam

YORUM YAP