reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Zehir Tacirlerine Darbe Üstüne Darbe

Yayınlanma Tarihi : Google News
Zehir Tacirlerine Darbe Üstüne Darbe
reklam

Pendik ilçe emniyet müdürlüğü tarafından uyuşturucu tacirlerine darbe üstüne darbe vurarak zehir tacirlerine göz açtırmıyor.

Pendik İlçesi genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik emniyet güçlerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, 04.07.2024 tarihinde saat 15:30 sıralarında Batı Mahallesi Erol kaya caddesi üzerinde şüpheli olduğu düşünülen ve gerekli kontrolleri için durdurulan; şahıstan *86,7 gram Narkotik Madde ve *2,2 gram Narkotik Madde ele geçirilmiş, Şahısların otel odalarında yapılan aramalarında

➖ 86.7 gr bonzai

➖ 2.2 gr bonzai

➖ 8.7 gr bonzai

➖ 384 gr bonzai

➖ 236 gr bonzai

➖ 2 gr bonzai

➖ 1.5 gr skunk

➖ 748 gr tütün

➖ 283.430 TL

➖ 910 Euro

➖ 200 Dolar

➖ 3 adet telefon

Toplamda 721.1 gram narkotik madde ele geçirilmiş ve bir şahsın Sahte Yabancı kimlik kartı ile Sahte Yabancı Pasaport kullandığı ve TCK 188 den Aranıyor olduğu tespit edilmiştir.

Şüpheli şahıslara Uyuşturucu Madde Ticareti yapmaktan adli işlem yapılacak olup,  konu ile ilgili olarak gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Pendik emniyet teşkilatının yapmış olduğu bu başarılı operasyonlardan dolayı Pendik halkı emniyet güçlerini bu başarılı operasyondan dolayı takdir ediyor. Biz de Gerçek Bakış Gazetesi olarak bu zehir tacirlerini göz açtırmayan emniyetin yapmış olduğu başarılı görevinden dolayı takdir ediyoruz.

 

reklam

YORUM YAP