reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AHMET CİN BEN SİZİN İÇİNİZDEN BİRİYİM

Yayınlanma Tarihi : Google News
AHMET CİN BEN SİZİN İÇİNİZDEN BİRİYİM
reklam

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu’yu ziyaret etti

Esnaf Odası Başkanlarının katıldığı kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltı programına; Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu, Pendik Maltepe Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezayi Kantarcı, Pendik Şöförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Pendik Oto Sanayi Sitesi Başkanı Ethem Aksoy,Pendik Terziler Odası Başkanı Sebahattin Soyer,Dolayoba Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arslan Metin, Pendik Kadın ve Erkek Berberler Esnaf Odası Sadık Türker, Dolayoba Şoför Odası Baskan Vekili Necip Tarhanacı, Tuzla Şöförler Odası Başkanı Mustafa Tahsin Kırıcı ve çok sayıda Oda temsilcisi katıldı.

 Sosyal mesafe kuralı doğrultusunda kahvaltı programında bir araya gelen Pendik Belediye Başkanı Ahmet ziyaretinde Pendik’te esnaflara yönelik yapılan hizmetleri ve ilçe genelinde yapılan projelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu

BİLAL GÜNDOĞDU; ESNAFLARIMIZIN KREDİLERİNİN ERTELENMESİ İÇİN ÇOK ÇABA SARF ETTİK

Kahvaltı programında kısa bir konuşma yapan Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu pandemi nedeniyle kapalı olan cafe ve restoran işletmecilerin maddi anlamda sıkıntı çektiklerini belirterek kredilerin ertelenmesi için var güçleriyle mücadele ettiklerini söyledi. Bendevi Palandköken’in de katkılarıyla kredilerinin ertelendiğini ve esnaflara yeni kredilerinin kullandırıldığını ifade eden Bilal Gündoğdu Esnaf Odası Başkanı olarak ellerinden geldiklerini yaptıklarını ancak güçlerinin de bir yere kadar yettiğini söyledi.Bilal Gündoğdu  Kuzey Irak’ta hain terör örgütü PKK tarafından şehit edilen vatandaşlara Allahtan rahmet dilediklerini ifade ederek ülke olarak birlik ve beraberlik içinde olunduğu sürece terör örgütleri ve diğer ülkelerin Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkamayacaklarını söyledi.Bilal Gündoğdu Esnaf Odası Başkanı olarak ilk kez Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in kendilerini ziyaret ettiğini ifade ederek ziyaret nedeniyle Başkan Ahmet Cin’e teşekkür ettiğini vurguladı

AHMET CİN BEN SİZİN İÇİNİZDEN BİRİYİM

Ahmet Cin kahvaltı programında kısa bir konuşma yaparak sözlerini şöyle sürdürdü; Pendik bizim ben 1977 senesinde Pendik’e geldim.44 yıldır da Pendik’liyim. Evim işyerim sosyal hayatım ve siyasal faaliyetlerimi de burada yaptım. Burada bir aile olarak sizin içinizden birisiyim. Dolayısıyla burada hizmet etmek ve buradaki halka hizmette bulunmak bizim için kutsal bir görevdir. Önceki dönemlerde Burhan Bey, Kenan bey ve Erol Beyin de  Pendik’e  çok önemli projeleri oldu. Hepsine teşekkür ediyoruz. Sonuç itibariyle herkesin kendine uygun yönetim tarzı var. Bu yönetim tarzına göre de Pendik’i yönetmeye çalışıyoruz. Bizim’de yönetim anlayışımız diğer arkadaşlarımıza göre biraz farklı.iz de kendi yöntemimize göre bu süreci yönetmeye çalışıyoruz.31 Mart’ta biz Belediye Başkanı olduk hamd olsun. İBB ile ilgili seçimlerin tekrarı gündeme geldi.23 Haziran’da seçim tekrarı oldu. Tam milletimiz karar verdi biz de seçim planlarımızı ona göre yapalım dedik. Projelerimizi artık devreye almaya başladık. Bu sefer Şubat gibi pandemi çıktı. Dünyanın ve bizlerin de hazırlıksız olduğu sıkıntılı sürece girdik.

 BAŞKAN AHMET CİN;”İSTANBUL’DA EN ÇOK YATIRIM YAPAN İLÇEYİZ” Kaynak: BAŞKAN AHMET CİN;”İSTANBUL’DA EN ÇOK YATIRIM YAPAN İLÇEYİZ”

Daha sonra 5.8 lik bir deprem oldu Belediye binamızda sıkıntılar yaşamaya başladık. Kolonlar çatladı ve belediyeyi taşımak zorunda kaldık. Tam pandeminin toparlanma sürecinde tekrar bir zirve yaptı. Mecburen bizde tekrar tedbirler almak zorunda kaldık. Dolayısıyla hakikatten sıkıntılı bir süreci yaşıyoruz.

ESNAFLARIMIZA  YAPTIĞIMIZ  ZİYARETLER SİYASİ BİR ÇABA İÇİN DEĞİL TARZIMIZ BU OLDUĞU İÇİNDİR

Bize de böyle zaman nasip oldu. Yapacak bir şey yok. Biz de bu şartlara uyarak elimizden geleni gayreti yapmaya çalışıyoruz’’dedi. Başkan Ahmet Cin Pendik genelinde esnaf ziyaretleriyle ilgili özel bir siyasi çaba içerisinde olmadığını  belirterek kişiliği gereği yapmış olduğu ziyaretleri devam ettirdiğini söyledi. Başkan Cin yapısı gereği Belediye’de oturmayı sevmediğini sürekli sahada halkla bir araya gelmeye çalıştığını belirtti. Başkan Cin; esnaflara yapılan ziyaretlerin planlı şekilde olmadığı tarzı gereği yaptığını söyleyerek ‘’bu da halk tarafından kabul görüyor’’dedi. Başkan Ahmet Cin Pendik genelinde pandemi döneminde 100 bin vatandaşa nakdi ve gıda yardımı yapıldığını belirterek esnaflara yönelik te desteklerinin devam ettiğini söyledi. Başkan Ahmet Cin dükkanları kapalı olan kuaförler’inde bu destek paketinden yararlandırıldığını ifade ederek toplam da 600’den fazla kuaföre maddi ve gıda desteği sağladıklarını açıkladı.

İBB’DEN HİÇ BİR ŞEKİLDE HİZMET ALAMIYORUZ

İBB ile ilgili sorunların giderilmediğini ifade eden Başkan Ahmet Cin İBB’den projelerle ilgili hiçbir şekilde  hizmet alamadıklarını söyleyerek buna rağmen seçim döneminde verilen tüm sözlerin bir bir hayata geçirildiğini ifade etti.Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Kaynarca mahallesi’nde halkın talebi için İBB’ye defalarca yazı yazmalarına karşın tuvalet isteğinin yapılmadığını vurgulayarak bunu Belediye olarak kendilerinin yaptığını ancak İBB tarafından tuvaletlerin sökülerek vatandaşın hizmet alımın engellendiğini belirtti. Başkan Ahmet Cin İBB’nin halka hizmet getirmek yerine üstelik kendilerine dava açtıklarını ifade ederek İBB’nin ne yapmaya çalıştıklarının bir türlü anlaşılamadığını söyledi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendik’in en çok yatırım yapan ilçeler arasında olduğunu belirterek kentsel dönüşümle ilgili projelerin de sürdürüldüğünü söyledi. Taşlıbayır da kentsel dönüşümle ilgili tüm planların yapıldığını ifade eden Başkan Ahmet Cin vatandaşların ev sahibi olmaları 20 yıl vadeli kredilerin kullandırılacağını vurguladı.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
reklam

YORUM YAP