reklam
reklam
DOLAR 32,8192 % 0.06
EURO 35,1846 % -0.01
STERLIN 41,7486 % -0.05
FRANG 36,8423 % -0.05
ALTIN 2.449,90 % -0,33
BITCOIN 66.420,47 0.418
reklam

AK Parti Basın İle Bir Araya Geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Basın İle Bir Araya Geldi
reklam

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yeni başkan Ali Şirin İlçe Binası’nda tertiplenen toplantıya ilçe başkan yardımcıları Murat Kaya, Arif Çakır ve Burak Zeybek de katılım sağladılar.

Basın mensuplarıyla tanışan ve partisinin ileriye dönük hedeflerinden bahseden İlçe Başkanı Ali Şirin; “Göreve başladığımız günden itibaren yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Önümüzde 2023 seçimleri var. Bu seçimler ülkemizin istikrarlı geleceği için son derece önem arz ediyor. Bizler de ilçe başkanlığı olarak vatandaşlarımızla sürekli temas içerisinde ve yanlarında olacağız. Esnaflarımızla birebir görüş alışverişinde bulunup her türlü meseleleriyle yakından ilgileneceğiz. Kimseye tepeden bakmayacağız, samimi ve mütevazı olacağız” sözlerine yer verdi.

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev alan tüm teşkilat mensuplarını ziyarete başladıklarını ifade eden Şirin; “Şahsım, icra kurulumuz, yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev alan teşkilat mensuplarımızı ziyaret etmeye başladık. Partimizin her kademesinde görev yapmış gönüldaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Mahalle yönetim kurulu üyesinden, ilçe başkanına kadar hepsini ziyaret edeceğiz. 15 günlük bir program dahilinde bu ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Basın mensupları ile soru cevap ve görüş alışverişi şeklinde süren toplantı, 3 ay sonra yeniden durum değerlendirmesi yapmak üzere sona erdirildi.

Toplantıdan sonra İstanbul Milletvekili Erol Kaya da İlçe Başkanı Ali Şirin’e bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

reklam

YORUM YAP