reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Engelli Sporculara “Dünya Engelliler Günü” Sürprizi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Engelli Sporculara “Dünya Engelliler Günü” Sürprizi
reklam

Pendik Belediyesi, Engelliler Spor Kulübü Sporcularına “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde sürpriz yaparak asansörlü otobüs tahsis etti.

Pendik Belediyesi, Engelliler Spor Kulübü Sporcularına “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” sürprizi yaptı. Müsabakalara konforlu şekilde ulaşımlarını sağlamak için sporculara özel olarak üretilmiş asansörlü otobüs tahsis etti. Yeni otobüsü test eden engelli sporcular, hassasiyetinden ötürü Belediye Başkanı Ahmet Cin’e teşekkür etti.

“Karşılaşmalara konforlu bir şekilde gidebileceğiz”

Asansörlü otobüsü test eden Engelliler Spor Kulübü Sporcuları, normal otobüslerin merdivenlerinden çıkarken büyük zorluk çektiklerini, asansörlü otobüsle bu sorunun ortadan kalkacağını söyledi. Sporcu Rabia Akyürek: “Spor müsabakalarına giderken büyük zorluk çekiyorduk. Şimdi karşılaşmalara konforlu bir şekilde gidebileceğiz. Başkanımız Ahmet Cin’e hassasiyeti için teşekkür ederiz.” dedi. Teknik Direktör Selim Savaş Akarsu da “Bizim için çok hayati bir uygulama oldu, bizi ciddi manada yükten kurtardı. Belediye Başkanımıza minnettarız.” şeklinde konuştu.

Engelli nakil araçları yenilendi

Öte yandan Pendik Belediyesinin engellilere yönelik tahsis ettiği engelli nakil araçları yenilendi. 3 adet yeni engelli nakil aracı, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermeye başladı.

reklam

YORUM YAP