reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e Ziyaret
reklam

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden İBB Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu yeni dönem göreve başlangıç kapsamında ilçe belediyelerine yaptığı ziyaretlere devam ederek bugün Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e ziyarette bulundu.

 

Bugüne kadar  İstanbul‘un birçok ilçesinde belediye başkanlarını makamlarında ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün de 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden seçilerek ikinci dönemine başlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i ziyaret etti. Ziyarette, bölgenin sorunları ve yapılacak projeler hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.

 

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyeti belediyemizde ağırladık. Sayın Başkanla Pendikli hemşehrilerimizin beklentileri doğrultusunda hayata geçirilmesi gereken projeleri istişare ettik. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”

 

 

Bu anlamlı ziyaret,  İstanbul’un farklı ilçeleri arasında koordinasyonun ve iş birliğinin güçlendirilmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi. Hem Pendik hem de  İstanbul genelinde hayata geçirilmesi planlanan projelerin hız kazanması bekleniyor.

 

reklam

YORUM YAP