reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI KARADAĞLAR SİGORTA

Yayınlanma Tarihi : Google News
KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI KARADAĞLAR SİGORTA
reklam

Karadağ Sigorta; her türlü trafik, kasko, iş yeri, konut, nakliyat, ferdi kaza, sağlık sigortası vb işlerinizde uygun fiyatlarla 7/24 çözüm ortağınız olmaya hazır!

Karadağ Sigorta, alt yapı ve personel gücüyle sektöründe; yüksek kapasiteye,  verimli çalışma ortamına ve geniş hizmet ağına sahip bir işletme olarak karşımıza çıkıyor.

2004 yılında kurulan Karadağ Sigorta, hem yurt içi hem de Türkiye’de 81 il de 7:24 müşteri potansiyeli ile Pendik Dumlupınar Mahallesi Ali baba Caddesi’nde hizmet veriyor. Müşterilerinin istek ve taleplerini tasarımdan uygulama aşamasına kadar kendisine özgü çözümlerle karşılayan Karadağ Sigorta; her türlü trafik, kasko, iş yeri, konut, nakliyat, ferdi kaza, sağlık sigortası vb işlerinizde çözüm ortağınız olabiliyor.

Ayrıca Karadağ Sigorta; AK Sigorta, Bereket Sigorta, Allianz Sigorta, Sompo Japan Sigorta gibi pek çok uluslararası sigorta şirketlerinin acenteliğini üstleniyor.

Türkiye’nin her bölgesinde müşterisi bulunan Karadağ Sigorta’dan daha hızlı, kolay ve online olarak https://www.karadaglar.com.tr ve https://bitiklasigorta.com adreslerinden hizmet alınabiliyor.

“Önceliğiniz sağlık sigortası olmalı”

Sağlık sigortası hakkında bilgi veren İşletme Sahibi Kenan İlten; ” Sağlığınız her şeyden önemli. Gelin sağlık sigortanızı yapalım. Hayatınızı sigortalayalım.

Sağlık sigortası ile hastalık veya kaza yaşamanız durumunda ağır maliyetli tedavilere karşı güvence oluşturursunuz. Yatarak ve ayakta tedavi teminatı ile birçok sağlık hizmetinden 1 yıl boyunca faydalanabilirsiniz. Özel sağlık sigortanızı ilgili teminatı seçmeniz durumunda yurt dışında da kullanabilirsiniz. Sağlık sigortası, Türkiye’nin en iyi özel hastanelerinde, istediğiniz doktorda tedavi olmanıza imkan sağlar. Kurumsal, bireysel veya aile olarak özel sağlık sigortası alabilirsiniz. Özel sağlık sigortası vergi indirimi almanıza da olanak tanır” şeklinde konuşuyor.

Detaylı bilgi için: 0216 680 23 02

www.facebook.com/karadaglardizayn

www.instagram.com/karadaglardizayn

www.youtube.com/karadaglardizayn

sahibinden.com/karadağlardizayn

reklam

YORUM YAP