reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Pozitif, dürüst, yardımsever, sözünün eri Sait Urulu AK Parti Milletvekili Aday Adayı 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pozitif, dürüst, yardımsever, sözünün eri Sait Urulu AK Parti Milletvekili Aday Adayı 
reklam

Bölgemizin seçkin iş insanlarından ASYA Grup Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sait Urulu AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili aday adayı oldu.

Pendik Yenişehir mahallesinde ikamet eden 1976 Ordu Fatsa doğumlu Urulu, Anadolu İmamhatip Lisesini bitirdikten sonra, İktisat Fakültesinden mezun olarak iş hayatına atıldı.

Lise dönemlerinde Refah Partisi ile siyasete başlayan Urulu, 2018 yılında Ordu milletvekili aday adayı, 2019 yılında Fatsa belediye başkan aday adayı oldu.

Siyasetin yanı sıra iş dünyasında da geniş bir çevreye sahip olan Sait Urulu, sivil toplum örgütlerinde de önemli görevlerde bulundu. Halen Pendik Ordulular Derneği başkan yardımcılığı yapmakta.

Çevresinde pozitifliği, dürüstlüğü, yardımseverliği, sözünün eri tavrıyla tanınan ve takdir gören Urulu, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Milletvekili aday adaylığı ile ilgili gazetemize bir değerlendirme yapan Urulu; ” Önümüzdeki seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi, tarihi bir yol ayrımı söz konusudur. Büyüyen, güçlenen, yerli ve milli unsurlarını değerlendirerek bağımsızlık karakterini ortaya koyan, dünyada söz sahibi bir konuma gelen Türkiye’nin; bölünmesini, küçültülerek zayıflatılmasını planlayan malum güçler ve onların yerli işbirlikçileri arasında bir mücadele yaşamaktadır.

Bu mücadelede; sahip olduğum, siyasi, sosyal, kültürel ve ekonomik birikimlerimle yani tüm varlığımla milletimin, devletimin, İslam aleminin bekası için sorumluluk almak istiyorum. İnanıyorum ki milletimiz feraseti ile bu seçimlerde de Cumhur ittifakına destek verecek ve kirli planları bozacaktır” sözlerine yer verdi.

reklam

YORUM YAP