reklam
reklam
DOLAR 32,6709 % 1.22
EURO 34,9441 % 0.1
STERLIN 41,5030 % 0.62
FRANG 36,5610 % 1.23
ALTIN 2.446,56 % 2,32
BITCOIN 66.851,99 -1.355
reklam

YAZICI KARDEŞLER FATMA ANNEYİ DUALARLA UĞURLADILAR

Yayınlanma Tarihi : Google News
YAZICI KARDEŞLER FATMA ANNEYİ DUALARLA UĞURLADILAR
reklam

Pendik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erol Yazıcı ve Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı’nın anneleri Fatma Yazıcı(85) hayatını kaybetti.

Bir süredir rahatsız olan ve tedavi gören Fatma Yazıcı, kalp yetmezliği rahatsızlığından dolayı vefat etti. Merhume’nin naaşı 31 Ocak Günü Pendik Çarşı Camii’nde öğle Namazı’nı müteakip kılınan Cenaze Namazı’nın ardından Osmangazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze Namazına Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil,

Gebze Basın Savcısı Sıddık Ilgaz, Pendik Kızılay şube Başkanı Nurettin Beşinci, MHP İstanbul İl yöneticisi Murat Şahin, AK Parti İBB Meclis Üyesi Furkan Topaloğlu, Pendikspor Başkanı Mustafa Şayinyilmaz ve yöneticileri, Aygad Başkanı Ahmet Işıkdağ, İş insanları Hüsamettin Elçi, Mehmet Salih Usta, Yeminli malı müşavir Ahmet gündüz, Cesur Düşünce partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi, Pendik Belediyesi  Basın müdürü Metin Tavukçu, Aile efradı ve çok. medya mensupları, iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Merhume daha sonra Pendik Osmangazi mezarlığında toprağa verildi.

Gerçek Bakış Gazetesi olarak Merhume’ye Yüce Allah’tan rahmet, Metin, Hasan, Erol, İrfan Yazıcı’nın şahsında tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

reklam

YORUM YAP